HomePower ToolsAngle Grinder Angle grinder 5” TG10912556 | Company: Total | Origin: China8300
Previous product
Angle grinder 4'' TG10910056   |  Company: Total  |  Origin: China
Angle grinder 4'' TG10910056 | Company: Total | Origin: China ₨8900
Back to products
Next product
Air blower 600W TB2066 | Company: Total | Origin: China
Air blower 600W TB2066 | Company: Total | Origin: China ₨7500
Angle grinder 5” TG10912556 | Company: Total | Origin: China8300
₨9200
Compare
Add to wishlist
SKU: TAG-1006-2 Categories: Angle Grinder, Azadi Sale, Power Tools, Sale
Share
Facebook Twitter Email Pinterest linkedin WhatsApp WhatsApp Telegram
  • Description
  • Reviews (0)
Description
Max Drilling Capacity 125mm
Rated Input Power 900W
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Angle grinder 5” TG10912556 | Company: Total | Origin: China8300” Cancel reply