HomePower ToolsAngle Grinder Angle grinder 5” TG1121256 | Company: Total | Origin: China
Previous product
Impact drill 16mm TG111165  |  Company: Total  |  Origin: China
Impact drill 16mm TG111165 | Company: Total | Origin: China ₨22500 Original price was: ₨22500.₨19400Current price is: ₨19400.
Back to products
Next product
Angle grinder 9'' TG1252306  |  Company: Total  |  Origin: China
Angle grinder 9'' TG1252306 | Company: Total | Origin: China ₨24500
Angle grinder 5” TG1121256 | Company: Total | Origin: China
₨11600
Compare
Add to wishlist
SKU: TAG-1004 Categories: Angle Grinder, Azadi Sale, Featured, Power Tools
Share
Facebook Twitter Email Pinterest linkedin WhatsApp WhatsApp Telegram
  • Description
  • Reviews (0)
Description
Max Drilling Capacity 125mm
Rated Input Power 1010W
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Angle grinder 5” TG1121256 | Company: Total | Origin: China” Cancel reply