HomePower ToolsAngle Grinder Angle grinder 6” TG11515026 | Company: Total | Origin: China
Previous product
Air blower 800W TB8036 | Company: Total | Origin: China
Air blower 800W TB8036 | Company: Total | Origin: China ₨14000
Back to products
Next product
Angle grinder 7'' TG12018026 |  Company: Total  |  Origin: China
Angle grinder 7'' TG12018026 | Company: Total | Origin: China ₨19900
Angle grinder 6” TG11515026 | Company: Total | Origin: China
₨19600
Compare
Add to wishlist
SKU: TAG-1006-2-1 Categories: Angle Grinder, Azadi Sale, Power Tools, Sale Products, Special Offer
Share
Facebook Twitter Email Pinterest linkedin WhatsApp WhatsApp Telegram
  • Description
  • Reviews (0)
Description
Max Drilling Capacity 150mm
Rated Input Power 1500W
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Angle grinder 6” TG11515026 | Company: Total | Origin: China” Cancel reply