HomeGadgetsDigital Clamp Meter Digital AC clamp meter TMT42002 | Company: Total | Origin: China
Previous product
Tripods for Laser Levels TLLT01152  |  Company: Total  |  Origin: China
Tripods for Laser Levels TLLT01152 | Company: Total | Origin: China ₨6200
Back to products
Next product
Infrared thermometer THIT015501  |  Company: Total  |  Origin: China
Infrared thermometer THIT015501 | Company: Total | Origin: China ₨5900
Digital AC clamp meter TMT42002 | Company: Total | Origin: China
₨5100
Compare
Add to wishlist
SKU: TMT42002 Categories: Digital Clamp Meter, Gadgets, Sale
Share
Facebook Twitter Email Pinterest linkedin WhatsApp WhatsApp Telegram
  • Description
  • Reviews (0)
Description
DC Voltage 0.1~600V±(0.5% +5)
AC Current 2A/20A/200A/±(2.5% +8)
AC Voltage 20mA/200mA/10A
Resistance 2kΩ/20kΩ±(1.0% +3)