HomeCordless ToolsCordless Reciprocating Saw Lithium-Ion reciprocating saw 20V TRSLI1151| Company: Total | Origin: China
Previous product
Charger TCLI12071 |  Company: Total  |  Origin: China
Charger TCLI12071 | Company: Total | Origin: China ₨1500
Back to products
Next product
Lithium-ion aspirator blower 20V TABLI2001 | Company: Total | Origin: China
Lithium-ion aspirator blower 20V TABLI2001 | Company: Total | Origin: China ₨11300
Lithium-Ion reciprocating saw 20V TRSLI1151| Company: Total | Origin: China
₨23000
Compare
Add to wishlist
SKU: TO-8557 Categories: Cordless Reciprocating Saw, Cordless Tools
Share
Facebook Twitter Email Pinterest linkedin WhatsApp WhatsApp Telegram
  • Description
  • Reviews (0)
Description
Voltage:20V
No-load speed:0-2800/min
Cutting capacity:
Metal:8mm
Wood:115mm
With 2pcs sabre saw blade
NO battery and charger included
Packed by color box
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Lithium-Ion reciprocating saw 20V TRSLI1151| Company: Total | Origin: China” Cancel reply