HomePower ToolsTile Cutter Tile Cutter 32″ THT578002 | Company: Total | Origin: China
Previous product
Tile Cutter 40" THT571001 | Company: Total | Origin: China
Tile Cutter 40" THT571001 | Company: Total | Origin: China ₨26200
Back to products
Next product
Tile cutter 24" THT576003 | Company: Total | Origin: China
Tile cutter 24" THT576003 | Company: Total | Origin: China ₨19800
Tile Cutter 32″ THT578002 | Company: Total | Origin: China
₨22900
Compare
Add to wishlist
SKU: THT576004-3 Categories: Power Tools, Tile Cutter
Share
Facebook Twitter Email Pinterest linkedin WhatsApp WhatsApp Telegram
  • Description
  • Reviews (0)
Description
Tile cutter
Max cutting length:800mm
Max cutting thickness:16mm
Aluminum die cast handle
Blade size:22x6x2mm