HomePower ToolsAngle Grinder Angle grinder 7” TG12018026 | Company: Total | Origin: China
Previous product
Angle grinder 6'' TG11515026  |  Company: Total  |  Origin: China
Angle grinder 6'' TG11515026 | Company: Total | Origin: China ₨19600
Back to products
Next product
Rotary hammer 26mm TH308268-2 |  Company: Total  |  Origin: China
Rotary hammer 26mm TH308268-2 | Company: Total | Origin: China ₨20200
Angle grinder 7” TG12018026 | Company: Total | Origin: China
₨19900
Compare
Add to wishlist
SKU: TAG-1006-2-1-1 Categories: Angle Grinder, Power Tools, Sale
Share
Facebook Twitter Email Pinterest linkedin WhatsApp WhatsApp Telegram
  • Description
  • Reviews (0)
Description
Max Drilling Capacity 180mm
Rated Input Power 2000W
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Angle grinder 7” TG12018026 | Company: Total | Origin: China” Cancel reply