HomePower ToolsTile Cutter Tile cutter 32″ THT578001 | Company: Total | Origin: China
Previous product
Tile cutter 24" THT576003 | Company: Total | Origin: China
Tile cutter 24" THT576003 | Company: Total | Origin: China ₨19800
Back to products
Next product
Tile cutter 24" THT576002 | Company: Total | Origin: China
Tile cutter 24" THT576002 | Company: Total | Origin: China ₨8900
Tile cutter 32″ THT578001 | Company: Total | Origin: China
₨14900
Compare
Add to wishlist
SKU: THT576004-5 Categories: Power Tools, Tile Cutter
Share
Facebook Twitter Email Pinterest linkedin WhatsApp WhatsApp Telegram
  • Description
  • Reviews (0)
Description
Tile cutter
Max cutting length:800mm
Max cutting thickness:14mm
Blade size:22x6x2mm