HomePower ToolsTile Cutter Tile cutter 24″ THT576002 | Company: Total | Origin: China
Previous product
Tile cutter 32" THT578001 | Company: Total | Origin: China
Tile cutter 32" THT578001 | Company: Total | Origin: China ₨14900
Back to products
Next product
VACUUM CLEANER 30L TVC14301 | Company: Total | Origin: China
VACUUM CLEANER 30L TVC14301 | Company: Total | Origin: China ₨33800
Tile cutter 24″ THT576002 | Company: Total | Origin: China
₨8900
Compare
Add to wishlist
SKU: THT576004-6 Categories: Power Tools, Tile Cutter
Share
Facebook Twitter Email Pinterest linkedin WhatsApp WhatsApp Telegram
  • Description
  • Reviews (0)
Description
Tile cutter
Max cutting length:600mm
Max cutting thickness:14mm
Blade size:22x6x2mm